در ابتدا اجاره ملک به صورت کوتاه مدت به اجاره ای گفته می شود که زیر ۱ ماه باشد و قرارداد آن با قرارداد منعقد شده اجاره سالانه کاملا متفاوت می باشد.

اجاره سوئیت :

اجاره سوئیت یکی از بهترین گزینه های اقتصادی برای سفرهای تجاری و بازرگانی است. شرکت هفت مهر با داشتن بهترین سوئیت های یک ودوتخته  مجهز، در بهترین محله های استانبول، سفری راحت و پر آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

همه سوییت های شرکت هفت مهر دارای امنیت ۲۴ ساعته مانند هتل هستند و تحت نظر اداره امنیت استانبول می باشند. سوییت ها همه فول امکانات هستند و امکانات این واحدها شامل : سرویس خواب، آب گرم، کولر گازی، امنیت ۲۴ ساعته ، وسایل پخت و پز، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت پرسرعت، ماهواره ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و ..

اجاره آپارتمان :

اجاره آپارتمان گزینه ای دیگر برای سفرهای کوتاه مدت و اجاره های کوتاه مدت می باشد. این نوع املاک مانند سوییت ها که در بالا اشاره شد تمامی امکانات از قبیل: سرویس خواب، آب گرم، کولر گازی، امنیت ۲۴ ساعته ، وسایل پخت و پز، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت پرسرعت، ماهواره ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و .. را دارا می باشند.

این املاک بسته به محل , نوع لوازم , شرایط واحد و رزیدانس یا سیته بودن آن درارای نرخ های متفاوتی می باشند.

شرایط اجاره کوتاه مدت:

جهت اجاره کوتاه مدت، ابتدا از لیست آپارتمانهای روزانه سایت هفت مهر، واحد مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ ورود و خروج خود را به مشاورین ما اعلام بفرمایید . پس از تایید مساعد بودن واحد مورد نظر از نظر زمانی ، مبلغی را به عنوان بیعانه به حسابهای ریالی و یا ارزی شرکت هفت مهر واریز میفرمایید و ووچر رسمی برای شما ارسال میگردد، مابقی مبلغ در زمان ورود دریافت میگردد. در صورت نیاز سرویس رفت و برگشت فرودگاه و گشت شهری ویژه و VIP موجود میباشد.

نکته: واحد راس ساعت ۱۴:۰۰ آماده تحویل می باشد و زمان باز پس دادن واحد ۱۲:۰۰ می باشد.

برای رزرو کلیک کنید.