برای دریافت اطلاعات اجاره ملک در ترکیه با هفت مهر همراه باشید:

اطلاعات اجاره ملک در ترکیه:

طبق قوانین جدید کشور ترکیه از سال ۲۰۱۴ افراد خارجی می توانند با اجاره سالانه آپارتمان از اقامت کشور ترکیه بهره مند گردند. شرایط اجاره آپارتمان مسکونی در استانبول بسیار آسان تر از ایران می باشد وقیمتهای بسیار مناسب تری دارند. آپارتمانهایی که در شرکت هفت مهر می باشند همگی نوساز و در مجهزترین برجهای استانبول می باشند. از امکانات روز دنیا برخوردار هستند امکاناتی شامل امنیت ۲۴ ساعته ، استخر، سونا ، جکوزی، سالن ورزشی و بازارچه خرید درداخل برج و….

لیست آپارتمانهای اجاره ای استانبول شرکت هفت مهر همگی نزدیک به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی و مراکز بهداشتی و آموزشی می باشد. شرایط اجاره آپارتمان در ترکیه بسیار سهل و آسان است. با پرداخت دو ماه کرایه به عنوان دپوزیت و پرداخت کرایه ماهیانه می توانید به راحتی در استانبول آپارتمان اجاره نمایید. پس از عقد قرارداد شرکت هفت مهر تمامی امور مربوط به اخذ اقامت کشور ترکیه را برای شما انجام می دهد. پروسه اجاره و اخذ اقامت در مدت سه روز کاری انجام می گیرد.

برای انجام امور مهاجرتی و اقامتی و کلیه امور مربوط به خرید و اجاره املاک با مشاورین ما تماس بگیرید که در ابتدا اطلاعات اجاره ملک در ترکیه را دریافت کنید. پس از هماهنگی و تعیین وقت قبلی ، در جلسه ای که جهت آشنایی شما به امور اجاره و اقامت در ترکیه و امور تجاری برگزار می شود شرکت خواهید کرد. مدیریت و مشاورین هفت مهر با توجه به شرایط و درخواست شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهند. در پایان جلسه به همراه مشاورین ما ، با وسیله نقلیه شرکت ، بصورت رایگان از پروژه ها بازدید خواهید کرد. پس از انتخاب واحد مورد نظر ، مشاورین مجرب ما کلیه امور قانونی مربوط به اجاره آپارتمان و عقد قرار داد را انجام داده و در کلیه مراحل در کنار شما و همراه با شما خواهند بود.

خدمات ویژه هفت مهر

برای رزرواسیون بازدید رایگان از پروژه ها برای اجاره آپارتمان ، ویلا، واحد تجاری و … با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای اجاره سوئیت:

اجاره سوئیت یکی از بهترین گزینه های اقتصادی برای سفرهای تجاری و بازرگانی است. شرکت هفت مهر با داشتن بهترین سوئیت های یک ودوتخته  مجهز، در بهترین محله های استانبول، سفری راحت و پر آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

همه سوییت های شرکت هفت مهر دارای امنیت ۲۴ ساعته مانند هتل هستند و تحت نظر اداره امنیت استانبول می باشند. سوییت ها همه فول امکانات هستند و امکانات این واحدها شامل : سرویس خواب، آب گرم، کولر گازی، امنیت ۲۴ ساعته ، وسایل پخت و پز، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت پرسرعت، ماهواره ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و ..

این واحدها جهت اجاره کوتاه مدت یا سالانه گزینه ای بسیار مناسب و اقتصادی هستند. با اجاره سالانه این واحدها می توانید از اقامت کشور ترکیه نیز برخوردار گردید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه اجاره آپارتمان ، امور مهاجرتی ، اقامتی ، تجاری و … با شرکت هفت مهر استانبول با ثبت رسمی و قانونی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات اجاره ملک در ترکیه را دریافت کنید.