اپلیکیشن MHRS

اپلیکیشن نوبت دهی واکسیناسیون کرونا در ترکیه MHRS

اپلیکیشن MHRS ، سیستم انتصاب پزشک مرکزی وزارت بهداشت ترکیه

برنامه تلفن همراه “سیستم تعیین پزشک مرکزی” ارائه شده توسط وزارت بهداشت به طور خاص برای تلفن و تبلت Android و همینطور iPhone یا iPad شما طراحی شده است و هم خود برنامه و هم قرار ملاقات رایگان است.  نام کوتاه برنامه “MHRS Mobile” است.

جهت دریافت تعیین وقت واکسیناسیون کرونا از این برنامه می توانید استفاده نمایید تا در بیمارستان یا توسط پزشک معالج خانواده واکسیناسیون انجام گردد.

البته انجام واکسیناسیون کرونا در کشور ترکیه طی زمان بندی بر اساس گروه سنی و شغل برنامه ریزی شده است.

افراد خارجی که در کشور ترکیه دارای کارت اقامت معتبر می باشند می توانند با استفاده از شماره ملی ترک موقت و شماره تلفن همراه در این اپلیکیشن ثبت نام نمایند.

با کلیه بیمارستانهای دولتی وزارت بهداشت در ترکیه ، بیمارستانها و مراکز بهداشت دهان و دندان برای شهروندان ، تاریخ قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود را متناسب با پزشکی که می خواهید ارائه داده و انتخاب نمایید.

از این به بعد نیازی به انتظار طولانی در بیمارستان ها نیست.  با کمک برنامه MHRS Mobile می توانید به راحتی و به سرعت قرار ملاقات معاینه ای بگذارید و قرارهایی را که در اینجا قرار داده اید دنبال کنید.  می توانید از تاریخ و زمان قرار ملاقات و اینکه آیا پزشک شما آن روز در بیمارستان کار می کند مطلع شوید و می توانید قرارهای خود را لغو کنید که نمی توانید به آنها مراجعه کنید.

برای رسیدن به سامانه انتصاب پزشک مرکزی ، می توانید از آدرس اینترنتی www.hastanerandevu.gov.tr   استفاده کنید یا با مرکز تماس.    ALO  181 تماس بگیرید تا برای خود و نزدیکان خود قرار بگذارید.

برای سوالات و مشکلات خود ، می توانید از طریق آدرس yardimmasasi@mhrs.gov.tr   با ما تماس بگیرید.

آخرین نسخه به روز شده نرم افزار برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در فروشگاههای آنلاین Apple و Google Play موجود است. روی دکمه فروشگاه مورد نظرتان بزنید تا صفحه دسترسی به برنامه برای شما باز شود.