نرم افزار Yourist

اپلیکیشن Yourist

نرم افزار Yourist ؛ اپلیکیشن راهنمای توریست های خارجی است که قصد مسافرت به استانبول و تفریح در این شهر را دارند. این برنامه با منوهای متنوع امکان مشاهده مناطق مختلف استانبول از جمله تاریخی، تفریحی، رستوران، بازار و مارکت ها و … را برای شما فراهم می آورد.

از امکانات جالب این نرم افزار دسترسی به پشتیبانی آنلاین برای پرسیدن سوال است. همچنین این نرم افزار از سیستم درگاه پرداخت امن برای پرداخت راحت برای مسافرین ترکیه استفاده می کند. اطلاع رسانی درباره برنامه تورهای استانبول و همینطور هشدار های لحظه ای درباره وضعیت ترافیک شهر از دیگر امکانات این نرم افزار است.

در هر حال اگر تمایل به سفر تفریحی به استانبول دارید نرم افزار Yourist پیشنهاد خوبی است تا بهترین مکان های استانبول برای سیاحت را انتخاب کنید و از بهترین غذاهای شهر مطلع شوید. حتی می توانید از تخفیف های ویژه ای که این نرم افزار در اختیار مخاطبانش قرار می دهد هم استفاده کنید.

آخرین نسخه به روز شده نرم افزار برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در فروشگاههای آنلاین Apple و Google Play موجود است. روی دکمه فروشگاه مورد نظرتان بزنید تا صفحه دسترسی به برنامه برای شما باز شود.

blank
blank