جشنواره نوروزی هلدینگ هفت مهر

⭐هموطنان عزیز و گرامی⭐
✔با شرکت در جشنواره هفت مهر ( از تاریخ ۱ اسفند الی ۱۳ فروردین) علاوه بر خرید ملک با کیفیت بالا و قیمت مناسب، از هدایای ویژه هلدینگ هفت مهر بهره مند گردید.

✔هلدینگ هفت مهر با سالها سابقه درخشان و تجربه در زمینه فروش املاک استانبول و مهاجرت به ترکیه همچنین با تسلط کامل بر بازار املاک کشور ترکیه، به عنوان نماینده رسمی فروش تمامی پروژه های استانبول آسیایی و اروپایی، با توجه به شرایط و سلیقه شما بهترین موارد را معرفی می نماید و با اطمینان کامل ، بیشترین تخفیف و پایین ترین قیمت ممکن واحد مورد نظر خود را خریداری خواهید نمود.

✔درمورد فروش واحدهای پروژه های مختلف مبلغی به عنوان کمیسیون دریافت نمی شود.
✔کلیه مراحل با حضور مترجم رسمی دادگستری ترکیه توسط وکلای رسمی هلدینگ هفت مهر انجام می شود و برای هموطنانی که به زبان ترکی مسلط نیستند کلیه مراحل و قوانین توسط مترجم رسمی ترجمه می شود.

✔ قیمت املاک توسط کارشناسان رسمی دولت ترکیه کارشناسی بررسی می شوند (قیمت تایید می شود)
✔قبل از خرید ملک ، برای شخص خریدار در بانکهای معتبر ترکیه حساب بانکی افتتاح می گردد و مبلغ پرداختی جهت خرید ملک مستقیم از حساب شخص به حساب شرکت سازنده واریز می گردد.

در صورت تمایل خریدار واحد خریداری شده مبله تحویل داده می شود. ⭐برای افرادی که قصد دریافت پاسپورت کشور ترکیه را دارند (سرمایه گذاری بالای 250 هزار دلار) با تخفیف ویژه نوروز جهت دریافت پاسپورت اقدام می گردد و عزیزانی که با مبالغ کمتر از 250 هزار دلار خرید انجام داده اند کارت اقامت کشور ترکیه با تخفیف ویژه دریافت می نماییم.
جهت مشاوره و بازدید از پروژه ها کافیست با مشاوران هلدینگ هفت مهر تماس حاصل نمایید (واتس اپ، ایمو، تلگرام،..) و یا به دفتر هلدینگ هفت مهر واقع در برج ITOWER منطقه شیشلی استانبول اروپایی مراجعه نمایید.
(لطفا جهت مشاوره حضوری و بازدید از پروژه ها، با مشاورین فارسی زبان هلدینگ هفت مهر تماس حاصل نمایید. با تشکر)