شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول

شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول

شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول شامل قوانین میشود که برای هر نوع ملک متفاوت است در اینجا به انواع و اقسام و شرایط اجاره این املاک میپردازیم.

نکته: اجاره کوتاه مدت به اجاره ای گفته میشود که قرارداد زیر ۶ ماه بسته میشود و قیمت ها بصورت روزانه محاسبه میگردد.

انواع اجاره کوتاه مدت

اجاره کوتاه مدت در استانبول به چند صورت انجام میشود:

  1. اجاره کوتاه مدت به وسیله ی رزرو هتل ها (برای رزرو هتل توسط هفت مهر از اینجا اقدام کنید)
  2. اجاره کوتاه مدت املاک توسط شرکت های بزرگ و برندهای هتل های جهانی (مانند سومرست، هیلتون ، …)
  3. اجاره کوتاه مدت توسط بوتیک هتل ها یا هتل آپارتمان های ساخته شده توسط اشخاص و شرکت های شخصی
  4. اجاره کوتاه مدت سوییت و آپارتمان ها در یک مجموعه املاک توسط اشخاص
  5. اجاره آپارتمان یا سوییت معمولی بدون هیج امکاناتی توسط اشخاص

قوانین و شرایط اجاره کوتاه مدت توسط شرکت های رسمی و برند

شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول برای این هتل آپارتمان ها زیر نظر سازمان گردشگری ترکیه هستند و تمامی امکانات و شرایط برای دریافت امتیاز و ادامه فعالیت در ترکیه را دارا هستند.

شما برای اجاره این هتل آپارتمان ها نیاز به مدارک خاصی ندارید و همانند رزرو هتل ها است. برای شروع اجاره هتل آپارتمان ها از اینجا اقدام کنید.

شما نیاز به رزرو از قبل دارید و با رزرو آنلاین و پرداخت مبلغ، وچر رسمی به شما تحویل داده میشود که دارای مهر رسمی شرکت هفت مهر و شرکت هتل آپارتمان اجاره دهنده است.

قوانین و شرایط اجاره بوتیک هتل ها

شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول برای این هتل آپارتمان ها نیز شرایط رزرو شان به مانند رزرو هتل آپارتمان های برند و رسمی است و شما مانند رزرو هتل های معمول میتوانید از طریق هفت مهر اقدام به رزرو این هتل آپارتمان ها بکنید. اطلاعات کامل هتل آپارتمان ها را مطالعه کنید.

شما نیاز به رزرو از قبل دارید و با رزرو آنلاین و پرداخت مبلغ، وچر رسمی به شما تحویل داده میشود که دارای مهر رسمی شرکت هفت مهر و شرکت هتل آپارتمان اجاره دهنده است.

قوانین و شرایط اجاره در مجموعه سوییت های شخصی

این هتل آپارتمان ها توسط اشخاص و شرکت های ثبت نشده ایجاد شده است و به دلیل ارزان تر بودن مورد استقبال واقع شده است. در این هتل آپارتمان ها وچر رسمی وجود ندارد و به همین ترتیب هلدینگ هفت مهر نیز تضمینی بابته کیفیت این املاک نمیدهد.

شما برای رزرو این املاک میتوانید با پشتبانی هلدینگ هفت مهر تماس بگیرید و رزرو این املاک را انجام دهید.

نکته: این املاک به دلیل داشتن قیمت مناسب و شرایط نسبی هتل آپارتمان ها مورد استقبال هستند اما هلدینگ هفت مهر به شما پیشنهاد میکند حتما از هتل آپارتمان ها تحت گارانتی شرکت هفت مهر استفاده کنید. مشاهده هتل آپارتمان های تحت گارانتی هلدینگ هفت مهر.

قوانین و شرایط اجاره در املاک شخصی

شرایط اجاره کوتاه مدت در استانبول برای این املاک مانند هتل آپارتمان ها نیستند و املاک معمولی هستند که توسط صاحب ملک بصورت روزانه به شما اجاره داده میشود اما باید دقت کنید که در اینجا شما با صاحب ملک طرف هستند نه یک شرکت یا شخص رسمی. این املاک ریسک بسیار بالایی دارند و هلدینگ هفت مهر اجاره این املاک را به هیچ عنوان توصیه نمیکند.

برای اجاره این املاک شما باید با شخص اجاره دهنده از طریق آژانش های املاک در ترکیه اقدام به اجاره این املاک کنید. در مورد این املاک هیچ گونه وچر یا برگه ای برای پرداخت مبلغ شما به شما داده نمیشود.

نحوه رزرو هتل یا هتل آپارتمان ها

شما برای رزرو هتل ها یا هتل آپارتمان ها باید باید از طریق لینک ها زیر اقدام کنید:

  1. برای اجاره هتل توسط هفت مهر
  2. برای اجاره هتل آپارتمان ها توسط هفت مهر