قیمت خانه در ترکیه به دلار

قیمت خانه در ترکیه به دلار

قیمت خانه در ترکیه به دلار

از آنجا که واحد رسمی پول کشور ترکیه لیر می باشد، خرید ملک به دلار را به هموطنان گرامی پیشنهاد نمی نماییم با توجه به اینکه ارزش لیر در مقابل دلار نوسان زیادی دارد بهتر است که در زمان خرید ملک در کشور ترکیه سرمایه خود را ابتدا به لیر تبدیل نمایید و با واحد پولی لیر خرید خود را انجام نمایید.

تمامی ادارات دولتی که امور جابجایی سند در کشور ترکیه را انجام می‌دهند تمامی مدارک مربوطه را بر اساس لیر محاسبه می نمایند به همین علت خرید ملک بر اساس دلار در کشور ترکیه توصیه نمی گردد اما در بعضی مواقع شاهد آن هستیم که بعضی از شرکتهای سودجو مخصوصاً در نوار ساحلی جنوب کشور ترکیه املاک و مستغلات خود را بر پایه ارز دلار و یورو به فروش می رسانند.

املاکی که به صورت اقساطی به فروش می رسند اگر بر پایه ارز دلار یا یورو باشند پرداخت اقساط برای افراد ایرانی با ریسک خطر بالا محسوب می گردد.

به این علت که قیمت دلار و یورو در سال های گذشته افزایش قابل ملاحظه ای نسبت به ریال داشته‌اند مشاورین مالی و سرمایه‌گذاری شرکت هفت مهر در خدمت هم وطنان گرامی می باشند.

شما می توانید قبل از تصمیم به سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه با مشاورین شرکت هفت مهر تماس حاصل نموده و از آخرین اخبار و اطلاعات و شرایط خرید ملک و دریافت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟ 7 نظر

5 7
قیمت خانه در ترکیه به دلار