محله نیشانتاشی Nişantaşı

محله نیشانتاشی یکی از لوکس ترین محله های منطقه شیشلی در استانبول اروپایی است که از یک طرف در نزدیکی عثمان بی و تاکسیم، از طرف دیگر در مجاورت میدان بشیکتاش قراردارد.

محله ای با کافه و رستوران های فراوان ، مغازه های فروش پوشاک، کیف و کفش،.. با تنوع بسیار بالا شامل انواع برندهای ترک، اروپایی و آمریکایی، .. است.

شعب فروشگاههای برندهای مختلف لاکچری مانند:… PRADA, BURBERRY, CHANEL, GUCCI, LOUIS VUITTON, در خیابانهای این محله دیده می شود.

محله نیشانتاشی

مرکز خرید Citys Nişantaşı نیز در خیابان تشویکیه Teşvikiye caddesi   مرکز خرید اصلی محله نیشانتاشی می باشد، که انواع برندهای پوشاک، لوازم آرایشی، کافه و رستوران،.. در آن شعبه دارند، و همچنین می توانید در سینمای این مرکز خرید از تماشای فیلم های روز دنیا در سالن های لوکس با کیفیت صدا و تصویر عالی لذت ببرید.

در نیشانتاشی، شعب دانشگاهها و کالج های ترک ، فرانسوی ، انگلیسی،…. باعث رونق چشمگیری در این منطقه شده است.

در واقع محله نیشانتاشی، مرکز فشن و مد در استانبول محسوب می شود.

محله نیشانتاشی

ممکن است در گذر از خیابانها و کوچه های نیشانتاشی ، با چهره های مشهور هنری و سلبریتیها رو به رو شوید که با چهره و لباس معمولی در گذر هستند زیرا این منطقه پاتوق هنرمندان و بازیگران و دوستداران مد و فشن است.

blank

از کالج های فشن و مد تا مراکز طراحی لباس، برندهای لوکس ، بناهای قدیمی و کوچه های دنج از مشخصات محله نیشانتاشی است.

محله نیشانتاشی به مناطق شیشلی ، تاکسیم ،عثمان بی ، میدان و ساحل بشیکتاش ، کاباتاش نزدیک است و اگر در مناطق شیشلی یا تاکسیم اقامت دارید سوار مترو شوید و ایستگاه عثمان بی پیاده شوید، از ایستگاه عثمان بی، می توانید با چند دقیقه پیاده روی به نیشانتاشی بروید.

خیابانهای Teşvikiye ,Rumeli, Abdi İpekçi  جز خیابانهای اصلی محله نیشانتاشی هستند. در کوچه های و خیابانهای نیشانتاشی ، پارچه فروشی های مختلف انواع پارچه ها را به فروش می رسانند.

blank

رستورانهای مختلف لوکس ، سنتی، فست فود ها ، کافه های مختلف در خیابانهای محله نیشانتاشی شعبه دارند.

رستوران معروف نصرت Nusr-Et Burger نیز در خیابان معروف عبدی ایپکچی شعبه دارد.

کاخ زیبای ایهلامور Ihlamur Kasrı از بناهای تاریخی عثمانی از جاذبه های گردشگری استانبول است که  آن نیز در محدوده بشیکتاش و محله نیشانتاشی واقع شده است.

اگر تمایل به راه اندازی یک شغل پردرآمد در استانبول هستید  کافه و رستوران،  مغازه و واحدهای تجاری جهت فروش و اجاره در منطقه نیشانتاشی موجود است برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان هلدینگ هفت مهر در ارتباط باشید.