مرکز خرید آستوریا

Astoria Istanbul

مرکز خرید آستوریا

یک تفریح حرفه‌ای

در مرکز خرید آستوریا حال شکمتان خوب می‌شود!!

خرید کردن فقط دیدن ویترین و چانه زدن سر قیمت و کشیدن کارت نیست. خرید یک مراسم است که باید طبق اصول خودش انجام شود. خرید خیلی وقت‌ها یک تفریح است. مخصوصا برای کسانی که در مسافرت هستند.

وقتی شما به استانبول سفر می‌کنید، چه با تورهای استانبول یا به صورت شخصی، گشتن در خیابان‌ها و خرید کردن جزء تفریحات شما می‌شود. به خاطر تنوع مراکز خرید استانبول، دست شما باز است. ولی حرفه‌ای‌ها یک مرکز خرید حرفه‌ای را انتخاب میکنند: مرکز خرید آستوریا استانبول

مرکز خرید آستوریا استانبول

Astoria Istanbul

بر اساس آمار پلیس راهنمایی و رانندگی استانبول، به دلیل دو نمایشگر بزرگ روی بدنه مرکز خرید آستوریاحجم تصادفات در خیابان بویوکدره Büyükdere خیلی بیشتر از بقیه مناطق استانبول است.

شاهدان عینی گفته‌اند که عابران پیاده حین تماشای ویدیوهای تبلیغاتی این نمایشگرها، از خیابان عبور می‌کنند. رانندگان نیز در حال دیدن همان تصاویر هستند. نه راننده عابر را می‌بیند و نه عابر ماشین را.

پس اگر به مرکز آستوریا می‌روید، اصلا به نمایشگرها توجهی نکنید. البته اگر می‌توانید!

یکی از ویژگی‌های مهم مرکز خرید آستوریا استانبول این است که سردرگم نمی‌شوید.
معماری داخلی این مرکز خرید به صورتی طراحی شده که هر تازه‌واردی مسیرش را راحت پیدا کند. در راهروها فضای کافی برای رفت‌وآمد و هم‌چنین توقف برای تماشای ویترین جذاب مغازه‌ها پیش بینی شده است.

این‌جا همه جور برندی پیدا می‌شود. برندهای ترک و برندهای بین‌المللی. بعد از یک خرید آرام و لذت‌بخش، یک نوشیدنی یا یک غذای خوشمزه می‌چسبد. کافه و رستوران‌های آستوریا هم از برندهای مشهور هستند. تازه سالن‌های سینمای آستوریا آخرین فیلم‌های ترکی و هالیوودی را اکران می‌کند.

چگونه از میدان تکسیم به این مرکز خرید استانبول برویم؟

اگر در میدان تکسیم هستیم و می‌خواهیم به این مرکز خرید برویم، بهترین و ارزان‌ترین مسیر، مترو است.
در ایستگاه متروی میدان تکسیم سوار قطار خط M2 Hacıosman شده و در گایره تپه Gayrettepe پیاده شویم.
بعد از 5 دقیقه پیاده‌روی به مرکز خرید آستوریا می‌رسیم.

راه دیگر استفاده از اتوبوس است. در ایستگاه اتوبوس میدان تکسیم سوار خط DT2 Vadi می‌شویم. ایستگاه نزدیک مرکز خرید آستوریا، گایره تپه Gayrettepe است

لینک نقشه مرکز خرید آستوریا

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.