منطقه بیلیکدوزو Beylikdüzü

منطقه بیلیکدوزو یکی از مناطق نوساز غربی استانبول اروپایی است که در شمال دریای مارمارا، غرب منطقه آوجیلار و شرق منطقه بویوک چکمجه و جنوب منطقه اسنیورت قراردارد.

اکثر پروژهای این منطقه نوساز و با امکانات کامل هستند و قیمت املاک در این منطقه نسبت به سایر مناطق استانبول مناسب تر است به این دلیل افراد زیادی جهت سرمایه گذاری در املاک، منطقه بیلیکدوزو را ترجیح می دهند.

بیلیکدوزو طبق اصول شهرسازی اروپایی دارای فضای سبز گسترده ای است و به ازای هر شخص 10 مترمربع فضای سبز وجود دارد.

در منطقه بیلیکدوزو مراکز خرید مختلف، دانشگاهها، مراکز مختلف آموزشی شامل کلاسهای آموزش زبان های خارجی، مدارس دولتی رایگان و بین المللی، مراکز تفریحی ، مارینا و جاده ساحلی با انواع کافه و رستورانهای زنجیره ای و انواع امکانات تفریحی و پارکهای ساحلی موجود است.

ادارات دولتی نیز در این منطقه شعبه دارند و برای انجام امور اداری نیازی به تردد مداوم به مناطق مختلف استانبول نیست و اکثر افرادی که قصد سرمایه گذاری در املاک ترکیه (استانبول) را دارند می توانند واحدهایی لوکس در پروژه های مختلف نوساز این منطقه خریداری نمایند.

با توجه به اینکه افراد بسیاری در این منطقه تردد می کنند و عده ای زیادی نیز در قسمتهای مختلف بیلیکدوزو ساکن هستند کسب و کار نیز رونق بالایی دارد.

یکی از مهمترین مراکز خرید منطقه بیلیکدوزو و اسنیورت ، مرکز خرید مارمارا پارک است و همچنین یکی از بزرگترین شعب فروشگاه باهوس Bauhaus نیز در بیلیکدوزو شعبه دارد که انواع لوازم خانگی ، صنعتی، باغبانی و گل و گیاه ، … با تنوع بالا در آن به فروش می رسد.

منطقه بیلیکدوزو

از مهمترین خیابانهای این منطقه، خیابان ادنان کاهوه چی است که از یک طرف به اتوبان E5 و از سمت دیگر به دریای مارمارا متصل می شود.

تردد از منطقه بیلکدوزو به سایر مناطق استانبول در 24 ساعت شبانه روز از طریق متروبوس، در زمانی کوتاه امکان پذیر می باشد.

منطقه بیلیکدوزو

در پروژه های مختلف منطقه بیلیکدوزو، واحدهای فروشی (آپارتمانهای لوکس و ویلاهای ساحلی) قیمت مناسب در پروژه های لوکس و با امکانات موجود می باشد.

همچنین واحدهای تجاری، مغازه، هتل، کافه و رستوران، … نیز با شرایط مناسب جهت سرمایه گذاری موجود است.

جهت خرید ملک تجاری و مسکونی در منطقه بیلیکدوزو و کسب اطلاعات بیشتر در امور مهاجرتی به کشور ترکیه با مشاورین هلدینگ هفت مهر در ارتباط باشید.

blank