منطقه ساریر Sarıyer

منطقه ساریر در شمالی ترین قسمت استانبول اروپایی واقع شده است این منطقه شامل بخش جنگلی و رودخانه ها و قنات ها و همچنین محله های مختلف با برج های مدرن و خیابانهایی مملو از لوکس ترین رستورانها، محله هایی مختلف و شهرک های ویلایی در مناطق ییلاقی است.

منطقه ساریر

از مهمترین محله های منطقه ساریر، منطقه ماسلاک Maslak است که شامل ادارات دولتی، برج های لوکس با معماری مدرن، مراکز خرید و تفریحی مختلف، رزیدانس ها و سیته های مسکونی،… می باشد.

مرکز خرید ایستینیه پارک یکی از لوکس ترین مراکز خرید در استانبول اروپایی و منطقه ساریر قرار دارد که در سال 2007 افتتاح گردید و شامل فروشگاههای برندهای مختلف، با معماری منحصربه فرد و رستورانهای و کافه ها، مراکز تفریحی،…می باشد.

یکی دیگر از جاذبه های منطقه ساریر، پارک امیرگان است وهر سال در فصل بهار فستیوال لاله در این پارک زیبا که در مجاورت تنگه بسفر واقع شده است برگزار می شود و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

از پروژهای مسکونی، اداری تجاری در این منطقه می توان پروژه وادی استانبول نام برد که یکی از لوکس ترین سیته های بخش ساریر در استانبول اروپایی است.

واحدهای مسکونی رو به جنگل های زیبای بلگراد، مرکز خرید وادی استانبول Vadistanbul که در محوطه پروژه واقع شده و بوسیله مترو به سایر نقاط استانبول تردد آسان را امکانپذیر می سازد.

منطقه ساریر

استادیوم بزرگ گالاتاسرای در منطقه ساریر واقع شده است، همچنین شعب دانشگاههای معتبر ترکیه ، نمایندگی های فروش خودرو، بیمارستانهای مجهز، …. نیزدر این منطقه قرار دارند.

منطقه ساریر

با توجه به دسترسی عالی از منطقه ساریر به دیگرمناطق مختلف استانبول و مناسب بودن قیمت املاک، گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری مطمئن در کشور ترکیه می باشد.

blank

شرکت هفت مهر با سابقه درخشان و نمایندگی رسمی پروژه های مختلف در منطقه ساریر و پروژه های مختلف مناطق استانبول آسیایی و اروپایی،  بهترین آپارتمانهای فروشی در استانبول را با توجه به شرایط مشتریان عزیز، معرفی می نماید و با اطمینان خاطر می توانید کلیه امور مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور ترکیه را در کوتاهترین زمان با بالاترین کیفیت انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره، با مشاورین فارسی زبان و باتجربه هلدینگ هفت مهر در ارتباط باشید.