اجاره لوکس ترین خودرو ها

به راحتی

جابه جایی راحت

زندگی لوکس

بهترین خودروها

با هلدینگ هفت مهر

تشریفاتی بی همتا

اتوبوس های استانبول

برای مشاهده اطلاعات اتوبوس های استانبول کلیک کنید

نقشه مترو استانبول

برای مشاهده اطلاعات مترو METRO استانبول کلیک کنید

فرودگاه های استانبول

برای مشاهده اطلاعات فرودگاه های استانبول کلیک کنید

ون ها سرویس های اختصاصی شرکت هفت مهر:

با توجه به اینکه برخی هموطنان استفاده از حمل و نقل عمومی را مناسب نمی دانند و تاکسی نیز به صرفه نیست و همچنین با توجه به محدودیت های بانکی موجود در ایران برای دریافت کردیت کارت و اجاره خودرو توانایی اجاره خودرو را ندارند, شرکت هفت مهر با داشتن سرویس های اختصاصی تحت پوشش شرکت میتواند هموطنان را از نیاز به این موارد راحت سازد.

سرویس های شرکت شامل چند مورد می شود:

 1. ون های بنز و ولکس واگن با ظرفیت ۶ نفر
 2. خودرو شخصی با راننده با ظرفیت ۳ نفر

این سرویس ها موظف هستند تا زمان پایان قرارداد درج شده بین مشتری و شرکت هفت مهر به هموطنان خدمات داده و در هر ساعتی از شبانه روز خدمات ارائه دهند.

کرایه خودرو در ترکیه:

یکی از بهترین و به صرفه ترین راه های سفر(نه صرفا نسبت به حمل و نقل عمومی) در استانبول داشتن خودرو کرایه ای می باشد که بسیار کم هزینه تر از تاکسی و لذت بخش تر برای گردش در ترکیه می باشد.

این خودرو ها دارای بیمه کامل میباشد و هرگونه خسارتی به این ماشین ها توسط بیمه پرداخت میشود. این خودرو ها از قیمت های بسیار پایین تا بسیار بالا را شامل می شوند بطوریکه گستره قیمت از ۴۰ لیر در هر ۲۴ ساعت تا روزی ۴۰۰ لیر هم وجود دارد.

اجاره کردن خودرو چه در ترکیه و چه در هر کشور دیگری نیاز به داشتن کردیت کارت دارد و این موضوع باعث شده که هموطنان ایرانی ما نتوانند خودرو کرایه کنند از این جهت شرکت هفت مهر می تواند در این مورد کمک هموطنان ایرانیمان باشد و خودرو مورد نظر شما را برای شما کرایه کند.

خودرو های کرایه شده توسط هفت مهر تماما شامل بیمه کامل می باشند و شامل نویگیشن می باشد. برای کرایه خودرو مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

مراحل کرایه خودرو

 • قدم اول

  انتخاب اتومبیل مورد نظر و تماس با مشاوران شرکت هفت مهر برای رزرو آن خودرو(با راننده یا بدون راننده)

 • قدم دوم

  چک کردن کامل خودرو قبل از تحویل به شما و تایید سلامت خودرو به همراه برگه ی تایید.

 • قدم سوم

  دریافت خودرو در محل مورد نظر و امضا قرارداد و دریافت دپوزیت توسط مسئولان شرکت هفت مهر.

 • قدم چهارم

  چک کردن خودرو به همراه شما و دریافت تاییدیه ی شما برای سلامت خودرو قبل از تحویل به شما. این چک کردن تماما بررسی بدنه خودرو می باشد و در صورت داشتن مشکل فنی خودرو قابل تعویض می باشد. بعد از انجام امور تاییدیه مدارک خودرو به همراه بیمه آن به شما تحویل داده می شود.

 • قدم پنجم

  دریافت فاکتور رسمی شرکت برای تاییدیه سلامت خودرو توسط شما و دریافت دیپوزیت از شما. این فاکتور به منزله گارانتی خودرو می باشد و می توانید در صورت داشتن مشکل خودرو را تعویض کنید. قابل ذکر است تاییدیه ی شما در هنگام عقد قرارداد برای سلامت خودرو به منزله بی مشکل بودن خسارات بدنه خودرو می باشد.

مزایای کرایه خودرو با هفت مهر

 • بدون نیاز به کردیت

  با توجه به محدودیت های بانکی برای ایرانیان و نداشتن کردیت کارت, شرکت هفت مهر افتخار دارد ناوگانی با انواع خودروها با بودجه های مختلف و سلایق مختلف را به هموطنان به ۲ صورت با راننده و بدون راننده را فراهم کرده است.

  این خودروهای تماما به اسم شما کرایه شده و مسئله ای از بابت تغییر نام وجود ندارد.

 • بیمه کامل بدنه

  خودروهای شرکت هفت مهر تمامی تحت پوشش بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث می باشد و تمامی مدارک خودرو در هنگام تحویل خودرو از قبیل کارت ماشین و بیمه نامه به شخص کرایه کننده داده می شود.

 • فاکتور رسمی

  شرکت هفت مهر فاکتور با مهر رسمی خود را به همراه مدارک ماشین به شما تقدیم می کند. این فاکتور به منزله گارانتی بوده و در صورت ایجاد مشکل فنی برای خودرو آنرا برای شما تعویض میکنیم.

 • داشتن HGS روی تمام خودرو ها

  در ترکیه عوارض به صورت آنلاین و بدون نیاز به پرداخت پول نقد انجام می شود. اما با توجه به محدودیت های بانکی این کار را قبلا شرکت هفت مهر برای شما انجام میدهد و در پایان قرارداد میزان بدهی شما به راهداری که باز هم بصورت آنلاین قابل رویت می باشد را پرداخت می کند.

کرایه خودرو بدون راننده