اپلیکیشن IST (فرودگاه جدید استانبول) همزمان با باز شدن فرودگاه بزرگ و عظیم استانبول عرضه شد تا کار را برای مسافران این فرودگاه بزرگ راحت کند. برای اطلاع از مزایا این اپلیکیشن کاربردی با هفت مهر همراه باشید.

اپلیکیشن فرودگاه جدید استانبول

شرکت فرودگاهی IST یا همان شرکت فرودگاه جدید استانبول اقدام به عرضه نرم افزاری کرد که بسیار کامل است. این نرم افزار شما را با استفاده از GPS در محیط فرودگاه بوسیله سنسور های تعبیه شده در فرودگاه ردگیری میکند و شما را از لحظه ورود به فرودگاه تا زمان رسیدن به مقصدتان یاری میکند.

 

اپلیکیشن IST (فرودگاه جدید استانبول)

 

مزایا این اپلیکیشن

اپلیکیشن فرودگاه جدید استانبول مزایا بسیاری با خود دارد از قبیل:

 1. رصد مکان شما بوسیله GPS گوشی و سنسور های تعبیه شده در فرودگاه برای هدایت شما از زمان ورود به فرودگاه تا گیت سوار شدن به هواپیما
 2. لیست کامل تمامی پرواز ها
 3. پرداخت مبلغ کافه ها و رستوران ها بوسیله اپلیکیشن
 4. داشتن زبان انگلیسی
 5. داشتن پشتیبان انگلیسی زبان
 6. ثبت پرواز خود در لیست حساب کاربری خود تا از آخرین تغییرات مربوط به پرواز خود با خبر شوید. (از قبیل ساعت پرواز، تغییر گیت، شماره کانتر صدور بلیط، …)
 7. استفاده از بلوتوس در صورت دریافت نکردن امواج GPS
 8. صدور اجازه استفاده رایگان از اینترنت فرودگاه
 9. اطلاعات کامل کافه ها، رستوران ها، فروشگاه ها و …
 10. درصورت داشتن خودرو و پارک آن در پارکینگ فرودگاه با این اپلیکیشن میتوانید خودرو خود را پیدا کنید.
 11. پرداخت مبلغ پارکینگ با اپلیکیشن
 12. استفاده از سرویس مختلف برای مسافران دارای کارت های VIP

نکته: در حال حاضر این اپلیکیشن روزانه در حال آپدیت شدن است و هر روز به قابلیت های این اپلیکیشن اضافه میشود. در حال حاضر قابلیت های این اپلیکیشن به این صورت است و ما به صورت دایم این لیست را آپدیت میکنیم تا با آخرین تغییرات این اپلیکیشن آشنا شوید.

دانلود اپلیکیشن فرودگاه جدید استانبول

اپلیکیشن فرودگاه جدید استانبول در دو نسخه اندروید و آی او اس عرضه شده است برای دریافت این اپلیکیشن میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود برای اندروید

دانلود برای آی او اس