اجاره ملک با شرکت هفت مهر

بانک املاک

بانک املاک هفت مهر با داشتن فایل های اختصاصی املاک تجاری و مسکونی با شرایط ویژه ذیل در خدمت هموطنان می باشد.

 1. ارتباط دقیق و بدون واسطه با صاحبین ملک
 2. گارانتی قیمت فروش همراه با کارشناسی
 3. ضمانت سند و اوراق مربوطه

توضیحات بیشتر

اخذ اقامت

اخذ اقامت ترکیه به ۳ روش کلی قابل انجام می باشد:

 1. اخذ اقامت ترکیه به واسطه اجاره ملک که بصورت سالانه داده می شود قابل تمدید بوده اما منجر به اقامت دائم نمی گردد.
 2. اخذ اقامت فوری ترکیه با خرید ملک بالای ۲۵۰ هزار دلار.
 3. اخذ اقامت کاری بواسطه ثبت شرکت.

توضیحات بیشتر

اجاره ملک

 1. اجاره ملک در ترکیه به ۲ صورت کوتاه مدت و سالانه می باشد. با قرارداد اجاره سالانه میتوانید از اقامت یک ساله کشور ترکیه بهره مند گردید.
 2. جهت انجام اجاره آپارتمان در استانبول حضور شما در کشور ترکیه الزامی می باشد و انجام اجاره بسیار آسان می باشد.
 3. شرایط اجاره ملک: ۲ ماه (ِDeposit) و اجاره هر ماه ابتدای ماه گرفته می شود و هزینه عقد قرار داد ۱۲% اجاره سالانه می باشد.
مراحل اجاره ملک در ترکیه با هفت مهر

مراحل اجاره با هفت مهر

 • قدم اول
 • قدم دوم

  با عضویت و ورود به سایت به بخش ناحیه کاربری بروید و زمان مراجعه به دفتر را رزرو کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • قدم سوم

  میتوانید به طور رایگان از مشاوره ۱ ساعته با وکیل و مشاوران شرکت هفت مهر به طور حضوری استفاده فرمایید.

 • قدم چهارم

  بازدید املاک مورد نظر شما توسط سرویس های شرکت هفت مهر به طور کاملا رایگان.

 • قدم پنجم

  عقد قرارداد به همراه مترجم و وکیل قانونی شرکت هفت مهر که میتواند خیالی آسوده را برای شما به ارمغان بیاورد.

مزایای اجاره ملک در ترکیه با هفت مهر

مزایای اجاره با هفت مهر

 • پیدا کردن ملک از قبل

  در هر زمان و هر مکان میتوانید ملک مورد نظر خود را با تمامی مشخصات در بانک املاک ما انتخاب کنید. وب سایت بانک املاک

  املاک در دست هفت مهر بدون واسطه و مستقیم از صاحب ملک گرفته شده تمامی این املاک دارای ضمانت شرکت هفت مهر می باشد.

 • خیالی آسوده

  مشاوران و وکیلان هلدینگ هفت مهر در تمامی امور در کنار شما و با شما هستند و خیال شما را بابت تمامی مسائل مهاجرتی و حقوقی راحت میکنند.

 • قانونی بودن هفت مهر

  شرکت هفت مهر با تاکید دائمی بر قانونی بودن کارها, در هر اموری به شما این تضمین را میدهد که تمامی امور به طور کاملا قانونی انجام می پذیرد.

 • سلامت و ضمانت سند خانه

  با توجه به سخت گیری کشور ترکیه برای دادن اقامت به اتباع خارجی نیاز است که منزل کرایه شده از لحاظ قانونی کاملا تضمین شده و سند بی عیب و نقصی داشته باشد که در مورد تمامی املاک در دست هلدینگ هفت مهر تماما این موضوع صدق می کند.

اجاره ملک در ترکیه

بانک املاک هفت مهر

بانک املاک هفت مهر با داشتن املاک اختصاصی و بدون واسطه از اشخاص فروشنده و سازنده های ساختمانی می تواند املاکی با قیمت پایین تر از بازار در اختیار شما قرار دهد. از ویژگی های دیگر این بانک اطلاعاتی املاک می توان به کامل بودن اطلاعات املاک از متراژ تا قیمت دقیق و حتی نقشه سازه ای بعضی املاک اشاره کرد.

بانک املاک هفت مهر با دارا بودن انواع املاک اجاره ای طولانی مدت از قبیل آپارتمان , ویلا و واحد های داخل رزیدانس یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی املاک ترکیه برای اجاره ملک در ترکیه می باشد.برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید

شرکت هفت مهر

اپلیکیشن هفت مهر

هلدینگ هفت مهر ترکیه افتخار دارد با تلاش مشاوران و مهندسین نرم افزاری خود اپلیکیشنی برای هموطنان عزیز فراهم کرده است که عزیزان می توانند به لیست املاک شرکت هفت مهر دسترسی داشته باشند.

همینطور از مزایای دیگر این اپلیکیشن می توان به دسترسی کامل به اطلاعات مربوط به قوانین و مقررات دولت ترکیه در زمینه امور ملکی از قبیل خرید یا اجاره ملک در ترکیه, انواع اقامت(توریستی , کاری , دانشجویی و دائم) اشاره کرد.

با استفاده از این اپلیکیشن در صورتی که از شرکت هفت مهر خدمات اقامتی را دریافت کنید نسبت به پر کردن اطلاعات شخصی خود برای دریافت اقامت , ثبت شرکت و حتی فرم دریافت پاسپورت به صورت کاملا آنلاین و بدون حضور فیزیکی اقدام فرمایید. برای دانلود بروی این لینک کلیک کنید

مجله هفت مهر ترکیه

شرکت هفت مهر ترکیه افتخار دارد در راستای گسترش خدمات خود مجله آنلاین را که بصورت روزانه بروزرسانی میشود را در اختیار هموطنان قرار دهد. مجله شرکت هفت مهر در نظر دارد برای آگاهی هر چه بیشتر ایرانیان مقیم ترکیه و همچنین ایرانیانی که مشتاق دریافت اطلاعات و آموزش های گوناگون در زمینه های مختلف در کشور ترکیه هستند، اطلاعاتی بسیار گسترده و اخباری بروز را ارایه نماید. مجله هفت مهر در زمینه ی اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی که تمامی از منابع معتبر و یا بطور اختصاصی توسط هفت مهر تهیه شده فعالیت میکند همچنین این مجله آموزش ها و مطالب بسیار مفیدی برای ایرانیان مقیم ترکیه و ایرانیانی که نیاز به داشتن اطلاعاتی کاربردی در زمینه های مختلف را دارند ارایه میکند. برای ورود به مجله هفت مهر اینجا کلیک کنید.