حل دعاوی ملکی

هموطنانی که در ترکیه دچار مشکلات ملکی و سندی شده اند می توانند با مشاوران و وکلای شرکت هفت مهر تماس بگیرند.

حل دعاوی ملکی در ۴ صورت انجام می شود:

  1. انجام دعاوی مربوط به سند های دارای بدهکاری
  2. انجام دعاوی مربوط به حق مالکیت در طبقه
  3. انجام دعاوی مربوط به شرایط لغو قرارداد
  4. انجام دعاوی مربوط به عملکرد و تعهدات فروشنده

وکلای هفت مهر می توانند با انجام امور حقوقی شما , تمامی امور را به سرعت و به شکل قانونی برای شما حل کنند.


در امور حقوقی با توجه به حساسیت بالای این امور و بیگانه بودن افراد خارجی با قوانین رسمی کشور ترکیه نیاز است که قبل از انجام هر گونه کاری با وکیل مشورت شود.

در شرکت هفت مهر شما میتوانید ۱ ساعت از مشاوره رایگان با وکلای هفت مهر استفاده کنید و در صورت درخواست پیگیری کار شما از طرف شرکت میتوانید با شرکت قرارداد قانونی امضا کنید.


انواع مشکلات حقوقی ملکی

سندهای دارای بدهکاری: در کشور ترکیه برعکس کشور ایران می توان املاک را با بدهکاری به بانک یا اداره دارای به شخص خریدار فروخت. لذا بسیار مهم می باشد که قبل از خرید ملک در کشور ترکیه استعلام های مربوط به خرید ملک انجام شود. اما با توجه به اینکه قوانین مربوط به خرید ملک در کشور ترکیه با ایران متفاوت می باشد بسیاری از هموطنان متاسفانه دچار مشکل می شوند از این رو شرکت هفت مهر بر این آمد تا با ایجاد شبکه ای از وکلا و مشاوران کارآزموده مشکلات سندی را برای هموطنان حل و فصل کند.

حق مالکیت طبقه: در ترکیه به ۲ صورت سند صادر می شود. ۱. سند کلی ۲. سند تفکیکی. در بعضی موارد افراد و شرکت های غیر قانونی اقدام به فروش املاکی با اسنادی به اسم اسناد کلی ملک می فروشند. در این موارد با توجه به اینکه این اسناد با اسناد تفکیکی متفاوت بوده قابل استناد مانند سند تفکیکی نیستند و افراد در هنگام دریافت این سند نمیتوانند به میزان خالص متراژ و جزییات سند ملکی دسترسی داشته باشند.

لغو قرارداد: با توجه به اینکه بسیاری از اتباع خارجی با هدف سرمایه گذاری در ترکیه وارد می شوند و در پروژه ای نیمه ساز و ساخته به صورت پیش فروش سرمایه گذاری می کنند مواردی پیش می آید که فرد خریدار اقدام به لغو قرارداد میکند. با توجه به اینکه هموطنان و اتباع خارجی با قوانین ترکیه آشنایی کافی ندارند ممکن است در این راه دچار سردرگمی و خسارات مالی شوند از این رو شرکت هفت مهر میتواند با شما همراه باشد.