کسب و کار شما با هفت مهر

اقامت کاری ترکیه

برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت کاری ترکیه با ثبت شرکت کلیک کنید

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

 • قدم اول

  در وهله اول با مشاورین ما تماس بگیرید و وقت مشاوره برای ثبت شرکت دریافت کنید.

 • قدم دوم

  با عضویت و ورود به سایت به بخش ناحیه کاربری بروید و زمان مراجعه به دفتر را رزرو کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • قدم سوم

  نوشتن قرارداد کتبی با وکیل شرکت و دریافت مدارک از شما برای شرکت مورد نظر شما. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید.

  این قرارداد شامل تمامی مسائل قانونی بین کارفرما و کارگزار می باشد و روند کاری خود را میتوانید به صورت آنلاین در سایت مشاهده فرمایید.

 • قدم چهارم

  ملک تجاری و کسب و کار مورد نظرتان در بانک املاک هفت مهر پیدا کنید. وب سایت املاک

 • قدم پنجم

  بعد از اتمام ثبت شرکت میتوانید ملک تجاری مورد نظر خود را افتتاح کنید.

مزایای ثبت شرکت در هفت مهر

 • خیالی آسوده و اطمینان خاطر

  مشاوران و وکلا هلدینگ هفت مهر با هدف نشاندن لبخند بر صورت شما مفتخر هستند از ابتدای کار در کنار و همراه شما بوده و در تمامی موارد از لحظه ورود شما برای کسب و کار به کشور ترکیه با شما هستند.

 • قانونی بودن هفت مهر

  شرکت هفت مهر با تاکید دائمی بر قانونی بودن کارها و داشتن تمامی گواهینامه های کاری در امور ملکی و مهاجرتی در اداره بازرگانی و تجارت ترکیه و تکیه بر سابقه درخشان و تجربه کاری ۷ ساله خود به همراه شما خواهد بود.

 • وکلای زبده

  وکلای شرکت هفت مهر با داشتن سابقه کار طولانی در امور تجاری و بازرگانی می توانند به سرعت و با اطمینان کامل ثبت شرکت را به طور کامل انجام میدهند.

  وکلای شرکت مراحل کار را در سایت ثبت و بصورت آنلاین به شما اطلاع میدهند.

 • عقد قرارداد کتبی

  عقد قرارداد کتبی ممهور به مهر رسمی شرکت هفت مهر که در آن شماره ثبت و شماره بازرگانی و آدرس دفتر شرکت ثبت شده و قرارداد در ایران و ترکیه قابل پیگیری می باشد.

  این قرارداد دارای تمامی مفاد و قوانین موجود بین کارفرما و کارگزار بوده و توسط اداره بازرگانی ترکیه بررسی شده و مورد تایید این نهاد دولتی قرار گرفته است.

بانک املاک هفت مهر

بانک املاک هفت مهر با داشتن املاک اختصاصی تجاری و بدون واسطه از اشخاص فروشنده و سازنده های ساختمان های تجاری می تواند املاکی تجاری با قیمت پایین تر از بازار در اختیار شما قرار دهد. از ویژگی های دیگر این بانک اطلاعاتی املاک می توان به کامل بودن اطلاعات املاک از متراژ تا قیمت دقیق و حتی نقشه سازه ای بعضی املاک اشاره کرد.

بانک املاک هفت مهر با دارا بودن انواع املاک تجاری فروشی و اجاره ای از قبیل رستوران , کافه , سردخانه , هتل , پارکینگ و … یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی املاک ترکیه می باشد.برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید

شرکت هفت مهر

اپلیکیشن هفت مهر

هلدینگ هفت مهر ترکیه افتخار دارد با تلاش مشاوران و مهندسین نرم افزاری خود اپلیکیشنی برای هموطنان عزیز فراهم کرده است که عزیزان می توانند به لیست املاک شرکت هفت مهر دسترسی داشته باشند.

همینطور از مزایای دیگر این اپلیکیشن می توان به دسترسی کامل به اطلاعات مربوط به قوانین و مقررات دولت ترکیه در زمینه امور ملکی(خرید و اجاره) , انواع اقامت(توریستی , کاری , دانشجویی و دائم) اشاره کرد.

با استفاده از این اپلیکیشن در صورتی که از شرکت هفت مهر خدمات اقامتی را دریافت کنید نسبت به پر کردن اطلاعات شخصی خود برای دریافت اقامت , ثبت شرکت و حتی فرم دریافت پاسپورت به صورت کاملا آنلاین و بدون حضور فیزیکی اقدام فرمایید. برای دانلود بروی این لینک کلیک کنید

مجله هفت مهر ترکیه

شرکت هفت مهر ترکیه افتخار دارد در راستای گسترش خدمات خود مجله آنلاین را که بصورت روزانه بروزرسانی میشود را در اختیار هموطنان قرار دهد. مجله شرکت هفت مهر در نظر دارد برای آگاهی هر چه بیشتر ایرانیان مقیم ترکیه و همچنین ایرانیانی که مشتاق دریافت اطلاعات و آموزش های گوناگون در زمینه های مختلف در کشور ترکیه هستند، اطلاعاتی بسیار گسترده و اخباری بروز را ارایه نماید. مجله هفت مهر در زمینه ی اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی که تمامی از منابع معتبر و یا بطور اختصاصی توسط هفت مهر تهیه شده فعالیت میکند همچنین این مجله آموزش ها و مطالب بسیار مفیدی برای ایرانیان مقیم ترکیه و ایرانیانی که نیاز به داشتن اطلاعاتی کاربردی در زمینه های مختلف را دارند ارایه میکند. برای ورود به مجله هفت مهر اینجا کلیک کنید.

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

 • خارجیها بدون نیاز به مشارکت شهروندان آن کشور می توانند شرکت تاسیس کنند، بنابراین، برخلاف کشورهایی مانند امارات متحده عربی، نیازی به پرداخت بیمورد وجه به شهروندان بومی آن کشور نیست فقط شرکت می بایست حتما حسابدار ترک داشته باشد که با پرداخت  هزینه جزیی امکان پذیر  است  .
 • در صورت فعال نگه داشتن شرکت ، ۵ سال پس از تاسیس می توانید از ترکیه اقامت دائم بگیرید و از امتیازات کامل شهروندی استفاده کنید.
 • برای کسب درآمد نیاز به کار سطح بالایی نیست ، با ثبت شرکت حتی می توانید رستوران ایرانی در ترکیه دایر کنید .
 • با ثبت شرکت میتوانید به نام شرکت ملک مسکونی و مستغلات خرید و فروش نمایید.
 • هزینه های تاسیس و نگهداری شرکت در ترکیه به مراتب پایینتر از بسیاری از کشورهای دیگر است.
 • هزینه زندگی در ترکیه ارزانتر از سایر کشورهای اروپایی  است  .
 • مالیاتی که به دولت میپردازد مبلغ جزیی است و در قبال درآمدهای حاصله بوده و شما به پرداخت وجوه ثابت و بی مورد به عنوان مالیات بر درآمد مجبور نخواهید شد.
 • دریافت پاسپورت کشور ترکیه بعد از ۵ سال در صورت پرداخت دایم مالیات شرکتتان.