قیمت اجاره خانه در استانبول (۶ منطقه پرطرفدار)

قیمت اجاره خانه در ترکیه توابع زیادی دارد از قبیل مناطق، متراژ، نوع ملک، آپارتمان یا ویلا بودن، … در این مقاله قصد داریم برای دوستانی که قصد اجاره ملک در ترکیه بخصوص استانبول را دارند اطلاعات کافی در مورد مناطق پر طرفدار برای اجاره ملک، نوع املاک، مبله یا غیر مبله بودن و شروع قیمت در هر منطقه را به شما بدهیم. با هفت مهر همراه باشید.

مناطق پرطرفدار برای اجاره

مناطق پرطرفدار برای اجاره ملک همانند مناطق پر طرفدار برای خرید ملک است این مناطق را با هم مرور میکنیم:

 1. شهر اسن یورت
 2. شهر بیلیک دوزو
 3. شهر باهچه شهیر
 4. شهر کوچوک چکمجه
 5. شهر بویوک چکمجه
 6. شهر سیلیوری

نکته: در هر منطقه ای حتی بهترین منطقه استانبول املاک با قیمت های اجاره بسیار پایین نیز وجود دارد منظور ما در این مقاله املاک بدون مشکل و همچنین داشتن حداقل امکانات برای زندگی راحت می باشد.

نکته: در مقاله قیمت اجاره خانه در استانبول املاک مبله شده در نظر گرفته شده است.

شهر اسن یورت

 

شهر اسن یورت

این منطقه از مناطقی با قیمت مناسب برای اجاره ملک در ترکیه است. قیمت اجاره ملک در استانبول فاکتور های زیادی دارد این منطقه بیشتر فاکتورهای مناسب از قبیل قیمت اکونومیک، وجود مجموعه ها و شهرک های با امکانات بالا، دسترسی به حمل و نقل عمومی (به غیر از مترو) را در خود دارد. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۱۰۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۱۵۰۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۲۰۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۲۵۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۳۰۰۰ لیر به بالا

شهر بیلیک دوزو

 

شهر بیلیک دوزو

این منطقه نیز از مناطق پر طرفدار در میان مهاجرین می باشد. این منطقه مزایای بیشتری نسبت به اسنیورت دارد و آن نزدیکی به دریا و قرار گرفتن خیابان معروف عدنان کاهوه چی در این منطقه است. در این منطقه نیز شما به مجموعه ها و شهرک های مناسبی دسترسی دارید و حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و مترو بوس در شرایط خوبی قرار دارد. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۱۰۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۱۵۰۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۲۰۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۲۵۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۳۰۰۰ لیر به بالا

شهر باهچه شهیر

 

شهر باهچه شهیر

منطقه باهچه شهیر شرایط مناسب تر و کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به ۲ منطقه بالا دارد. این منطقه در خود مال ها و رزیدانس های معروفی را جای داده. این منطقه به مرکز استان نزدیک تر و دسترسی این منطقه به مدارس و دانشگاه های با کیفیت راحت تر است. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۱۵۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۲۰۰۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۲۵۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۳۰۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۴۰۰۰ لیر به بالا

شهر کوچوک چکمجه

 

شهر کوچوک چکمجه

این منطقه نیز به شهر نزدیک تر است و دسترسی مناسب تری نسبت به ۳ منطقه بالا به حمل و نقل عمومی دارد. در این شهر شهرک های معروف بسفروس سیتی، استانبول سرای وجود دارند اما یکی از مشکلات این محل دسترسی نامناسب این شهرک ها به ادارات و یا خدمات عمومی است که البته بخاطر داشتن حمل و نقل عمومی مناسب این مشکل قابل حل است. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۱۷۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۲۱۰۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۳۰۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۴۰۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۵۰۰۰ لیر به بالا

شهر بیوک چکمجه

 

شهر بیوک چکمجه شهری ویلایی و حالتی ییلاقی دارد. البته در این منطقه رزیدانس و شهرک هایی وجود دارند اما به دلیل دور بودن از مرکز استانبول کمی اجاره ملک در این منطقه کمتر انجام میشود. دسترسی به حمل و نقل عمومی در این شهر در وضعیت نسبتا مناسبی قرار دارد. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۷۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۱۰۰۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۱۵۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۲۰۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۲۵۰۰ لیر به بالا

شهر سیلیوری

 

این شهر نیز بسیار از مرکز استانبول دور میباشد اما منطقه ای است که قیمت اجاره ملک در استانبول برای این منطقه بسیار پایین است و مناسب برای اقشار کم درآمد می باشد. دسترسی به حمل و نقل عمومی در این منطقه بسیار پایین است. در این منطقه حدود شروع قیمت اجاره به شرح زیر می باشد:

 1. سوییت: از ۵۰۰ لیر به بالا
 2. یک خوابه: از ۷۵۰ لیر به بالا
 3. دو خوابه: از ۱۰۰۰ لیر به بالا
 4. سه خوابه: از ۱۵۰۰ لیر به بالا
 5. چهار خوابه: از ۲۵۰۰ لیر به بالا

سخن پایانی

این مناطق از مناطق پر طرفدار برای اجاره ملک در استانبول است البته مناطق بسیار لوکسی همچون ماسلاک یا لونت نیز وجود دارد اما در این مقاله ما تنها به قیمت میانگین اجاره در مناطق پر طرفدار اشاره کردیم. برای شروع اجاره ملک به لیست املاک شرکت هفت مهر سر بزنید: ورود به سایت لیست املاک