هتل ارزان در بهترین مناطق استانبول

هتل ارزان در استانبول یکی از درخواست های بسیاری از شهروندان و توریست های ایرانی است. با توجه به کاهش ارزش ریال و افزایش نسبی قیمت ها در استان استانبول بسیاری شهروندان به دنبال هتل هایی با قیمت مناسب در مناطق توریستی هستند.

شرکت هفت مهر افتخار دارد با سابقه کاری طولانی در حوزه املاک ، خدمات توریستی و مهاجرتی به هموطنان لیست ارائه خدمات خود را با اجاره و رزرو هتل با بهترین قیمت ها و تنوع بسیار قیمت کامل کند.

انواع هتل ها در استانبول

 

هتل ارزان در استانبول

در استانبول و در کل در تمام دنیا به چند صورت هتل ارایه میشود:

 1. هتل های با امکانات کامل و اتاق های ۱ تخته به بالا
 2. هتل آپارتمان ها با امکانات همچون خانه مسکونی از قبیل لوازم شستشو ، پخت و پز و … (اطلاعات کامل هتل آپارتمان ها در این بخش مشاهده کنید)
 3. آپارتمان های معمولی که با هتل آپارتمان تفاوتش این است که این املاک توسط صاحب ملک یا فرد واسط به شما اجاره داده میشود و خدمات هتلی مانند صبحانه یا خدمات نظافت را ندارد.

رزرو هتل های ارزان استانبول با هفت مهر

شرکت هفت مهر به دلیل درخواست بسیار هموطنان در راستای اضافه کردن خدمات هتل های قیمت مناسب در تمامی محله ها اقدام به اضافه کردن رزرو هتل های استانبول به لیست خدمات خود کرده است.

مزایای اجاره هتل در استانبول با هفت مهر:

 1. قیمت بسیار مناسب نسبت به آژانس ها و تورهای گردشگری
 2. ارایه خدمات رزرو هتل ارزان در استانبول
 3. قرارداد رسمی شرکت هفت مهر با هتل ها
 4. ارائه وچر رسمی به محض رزرو هتل
 5. تنوع قیمتی بسیار بالا
 6. ارایه خدمات رزرو هتل در تمامی مناطق استانبول
 7. بانک املاک هفت مهر برای مشاهده آنلاین هتل ها و شرایط آن ها: ورود به بانک املاک هفت مهر
 8. دریافت نکردن کمیسیون

تعهد هفت مهر درباره هتل ها اجاره شده

هلدینگ هفت مهر ترکیه با سابقه کاری طولانی همواره به تعهدات خود پایبند بوده.

شرکت هفت مهر با ثبت رسمی در اداره بازرگانی و دارایی ترکیه همواره به صورت رسمی و قانونی به فعالیت پرداخته همچنین دفتر اصلی هلدینگ هفت مهر در قلب استانبول شیشلی واقع شده است.

هلدینگ هفت مهر با تیم پشتیبانی قوی همواره در خدمت هموطنان می باشد.

وچر رسمی هتل ها

شرکت هفت مهر ترکیه با داشتن قرارداد مستقیم و رسمی با هتل ها بعد از رزرو توسط مشتریان اقدام به ارائه وچر رسمی از طرف هتل و همچنین ارائه قرارداد با مهر رسمی شرکت از طرف هلدینگ هفت مهر ترکیه مینماید.

تنوع قیمت و تمامی مناطق

لیست هتل های قابل ارائه توسط هفت مهر تنوع قیمت بسیار دارد و شما با هر بودجه ای میتوانید در هر منطقه از استانبول اقدام به رزرو ویا اجاره هتل مورد نظر خود بکنید.

تنوع قیمت در لیست هتل های قابل ارائه به حدی است که شما میتوانید با اجاره هتل ارزان در استانبول هزینه پایینی برای سفر خود در نظر بگیرید و یا حتی با رزرو هتلی بسیار لوکس آرامش و سفری بی نظیر را برای خود تدارک ببنید.

بانک املاک هفت مهر

هلدینگ هفت مهر با داشتن یکی از بزرگترین بانک های املاک ترکیه اقدام به اضافه کردن بخش هتل ها به لیست املاک خود کرده است. شما میتوانید بصورت آنلاین اقدام به مشاهده هتل ها کنید و آن ها را رزرو کنید.

طریقه رزرو هتل با هفت مهر

شما از چند طریق می توانید اقدام به رزرو هتل با هفت مهر اقدام کنید:

 1. بانک املاک هفت مهر: ورود به سایت املاک هفت مهر
 2. تماس با پشتیبانی شرکت هفت مهر: ورود به بخش تماس با ما