شرکت هفت مهر استانبول افتخار دارد بانک جامع املاک خود را به صورت کاملا آنلاین با قیمت و شرایط مختلف در خدمت متقاضیان قرار داده است.

از ویژگی های این بانک املاک می توان به موارد:

 1. ضمانت قیمت: این املاک بدون واسطه و با قیمت مناسب در سایت قرار داده شده است.
 2. انواع سلیقه ها: املاکی برای تمامی سلیقه ها در تمامی نقاط شهر استانبول به خصوص اروپایی در نظر گرفته شده است.
 3. انواع قیمت ها: املاکی با تنوع بسیار و بازه قیمتی گسترده برای تمامی اقشار.
 4. ضمانت ملکی و سندی: املاک قرارداده شده تمامی دارای ضمانت شرکت هفت مهر استانبول بوده و از لحاظ قانونی و سندی به صورت کامل مورد تایید می باشند.
 5. اطلاعات کامل املاک: تمامی املاک قرارداده شده دارای کامل ترین جزئیات بوده و عکس ها کاملا واقعی بدون دستکاری می باشند.
 6. امنیت وب سایت: وب سایت بروی پورت SSL قرار داده شده و می توانید از امنیت سیستم خود مطمئن باشید.

شرایط استفاده از وب سایت:

 1. این وب سایت از کوکی های مرورگر شما استفاده میکند.
 2. به هیچ عنوان نباید بدون ذکر منابع از عکس در وب سایت یا نشریات استفاده کنید.
 3. قسمت اجاره تنها قابلیت رزرو آنلاین دارد.
 4. برای دریافت عکس های بیشتر از املاک فروشی می توانید با شرکت تماس بگیرید.

 

برای ورود به وب سایت کلیک کنید

متاسفانه با سیل اتباع خارجی به کشور ترکیه مشکلات قانونی در کشور ترکیه نیز به صورت تصاعدی بالاتر رفته. یکی از این مشکلات که متاسفانه بسیار شایع شده مشکلات اقامتی ترکیه می باشد. این مشکلات معمولا به چند صورت روی میدهد:

 1. نداشتن سند ملکی
 2. بدهکاری سند ملکی
 3. ناقص بودن مدارک
 4. شکایتی بودن فرد
 5. تغییر قوانین مهاجرتی

در ترکیه با توجه به تغییر دایم قوانین مهاجرتی نیاز است تا افراد قبل از هر اقدامی با مشاوران تماس بگیرند. متاسفانه سودجویی های بی شماری در این زمینه باعث شده است افراد خسارت های مالی جبران ناپذیری را متحمل شوند.

شرکت هفت مهر بر آن شد که با توجه به وضعیت پیش آمده حل مشکلات اقامتی را نیز به خدمات خود اضافه کند تا افرادی که مشکلات اقامتی را دارند بتوانند با خیالی آسوده اقامت خود را دریافت کنند.

هموطنانی که در ترکیه دچار مشکلات ملکی و سندی شده اند می توانند با مشاوران و وکلای شرکت هفت مهر تماس بگیرند.

حل دعاوی ملکی در ۴ صورت انجام می شود:

 1. انجام دعاوی مربوط به سند های دارای بدهکاری
 2. انجام دعاوی مربوط به حق مالکیت در طبقه
 3. انجام دعاوی مربوط به شرایط لغو قرارداد
 4. انجام دعاوی مربوط به عملکرد و تعهدات فروشنده

وکلای هفت مهر می توانند با انجام امور حقوقی شما , تمامی امور را به سرعت و به شکل قانونی برای شما حل کنند.


در امور حقوقی با توجه به حساسیت بالای این امور و بیگانه بودن افراد خارجی با قوانین رسمی کشور ترکیه نیاز است که قبل از انجام هر گونه کاری با وکیل مشورت شود.

در شرکت هفت مهر شما میتوانید ۱ ساعت از مشاوره رایگان با وکلای هفت مهر استفاده کنید و در صورت درخواست پیگیری کار شما از طرف شرکت میتوانید با شرکت قرارداد قانونی امضا کنید.


انواع مشکلات حقوقی ملکی

سندهای دارای بدهکاری: در کشور ترکیه برعکس کشور ایران می توان املاک را با بدهکاری به بانک یا اداره دارای به شخص خریدار فروخت. لذا بسیار مهم می باشد که قبل از خرید ملک در کشور ترکیه استعلام های مربوط به خرید ملک انجام شود. اما با توجه به اینکه قوانین مربوط به خرید ملک در کشور ترکیه با ایران متفاوت می باشد بسیاری از هموطنان متاسفانه دچار مشکل می شوند از این رو شرکت هفت مهر بر این آمد تا با ایجاد شبکه ای از وکلا و مشاوران کارآزموده مشکلات سندی را برای هموطنان حل و فصل کند.

حق مالکیت طبقه: در ترکیه به ۲ صورت سند صادر می شود. ۱. سند کلی ۲. سند تفکیکی. در بعضی موارد افراد و شرکت های غیر قانونی اقدام به فروش املاکی با اسنادی به اسم اسناد کلی ملک می فروشند. در این موارد با توجه به اینکه این اسناد با اسناد تفکیکی متفاوت بوده قابل استناد مانند سند تفکیکی نیستند و افراد در هنگام دریافت این سند نمیتوانند به میزان خالص متراژ و جزییات سند ملکی دسترسی داشته باشند.

لغو قرارداد: با توجه به اینکه بسیاری از اتباع خارجی با هدف سرمایه گذاری در ترکیه وارد می شوند و در پروژه ای نیمه ساز و ساخته به صورت پیش فروش سرمایه گذاری می کنند مواردی پیش می آید که فرد خریدار اقدام به لغو قرارداد میکند. با توجه به اینکه هموطنان و اتباع خارجی با قوانین ترکیه آشنایی کافی ندارند ممکن است در این راه دچار سردرگمی و خسارات مالی شوند از این رو شرکت هفت مهر میتواند با شما همراه باشد.

دعاوی مربوط به عملکرد فروشنده: در صورتی که افرادی اقدام به خرید ملکی پیش ساخته و یا ساخته کرده باشند و فروشنده(شخص و یا شرکت پیمانکار) به تعهدات خود برای تحویل سند واحد در موعد مقرر عمل نکرده باشد افراد می توانند ادعای خسارت کنند اما با توجه به قوانین ترکیه که بیشتر به نفع فرد فروشنده یا سازنده می باشد نیاز است قبل از انجام هر کاری با وکلا مشورت نمود. شرکت هفت مهر می تواند با وکلایش همراه شما باشد.

تمام افرادی که در کشور ترکیه اقامت دارند تا مدت ۶ ماه می توانند از ترجمه گواهینامه ملی خود به همراه گواهینامه بین المللی برای تردد با خودرو شخصی استفاده نمایند.

اما طبق قوانین بین المللی راهنمایی و رانندگی کشور ترکیه پس از گذشت ۶ ماه حضور مداوم, می بایست از گواهینامه ترک استفاده نمایند.

تذکر: در صورت نداشتن گواهینامه ترک پلیس می تواند خودرو را متوقف کرده و به پارکینگ منتقل نماید.

شرکت هفت مهر با داشتن سابقه طولانی در امور مهاجرتی می تواند به راحتی گواهینامه ایرانی شما را بدون نیاز به آزمون آیین نامه و یا تست رانندگی شهری , به گواهینامه ترک تبدیل نماید.


2016 ehliyet belgesi 300x183 - اطلاعات دریافت گواهینامه ترک

مزایای گواهینامه ترک:

 1. اعتبار بین المللی: این گواهینامه در تمامی کشور ها بدون نیاز به ترجمه قابل استفاده می باشد و حکم گواهینامه بین المللی دارد.
 2. اعتبار ۱۰ ساله   : با توجه به اینکه گرفتن این گواهینامه برای اتباع ترک بسیار سخت می باشد اعتبار این گواهینامه 10 ساله می باشد.
 3. به عنوان کارت شناسایی: گواهینامه ترک در تمامی مراکز اداری , دولتی و خصوصی به عنوان یک کارت شناسایی معتبر مورد قبول است.

طریقه گرفتن گواهینامه ترک:

 1. برای دریافت گواهینامه ترک کافیست ابتدا با مشاورین ما تماس بگیرید و با گرفتن وقت قبلی به دفتر شرکت هفت مهر مراجعه فرمایید.
 2. مشاورین ما مدارک هویتی شما و میزان اعتبار آن ها را کنترل می نمایند و در صورت وجود نقص آن را به شما اطلاع می دهند.
 3. پس از کامل شدن مدارک از اداره مربوطه شرکت برای شما وقت راندوو (RANDEVU) گرفته و به همراه شما در زمان مشخص شده حضور خواهیم داشت.
 4. بعد از یک هفته گواهینامه به دست شما خواهد رسید.

مدارک مورد نیاز:

 1. پاسپورت با اعتبار حداقل ۱ سال
 2. کارت اقامت یا اجازه کار ترکیه
 3. مدرک تحصیلی همراه با ترجمه
 4. ترجمه گواهینامه ایرانی از کنسولگری
 5. تاییدیه سلامت بدنی از بیمارستان های دولتی ترکیه

این مرکز خرید که در استانبول اروپایی واقع شده است به صورت دو قسمت سرپوشیده و باز است ، بیش از 290 مغازه شامل برند های معروف در این مرکز خرید واقع شده است و همچنین دارای سینما و امکانات تفریحی متعدد می باشد.

ساعات کاری : همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۲

آدرس:

address:İstinye Bayırı Cad. No: 73 Sarıyer

این مرکز خرید مرتفع ترین بنای استانبول ترکیه می باشد. بلندی این آسمان خراش ۲٦۱ متر است، استانبول از تراس این آسمان خراش از یک زاویه ۳٦۰ درجه قابل رویت است.

موزه ای از مجسمه های افراد مشهور از جمله دانشمندان و شعرای ایرانی هم در این مرکز موجود می باشد.

ورودی تراس : ۱۵ لیر

آدرس:

Emniyetevleri Mah., Eski Büyükdere Cad. No:1 D:1, Levent/Istanbul – Europe

این مرکز خرید و آکواریوم در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول اروپایی و پلاژ گونش واقع شده است.

آدرس:

Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 Florya-İstanbul

ساعات بازید اکواریوم :

weekdays: 10-19

weekends:10-20

ورودی : ۳۵ لیر

به ازای تعداد بیشتر از ۴ نفر تخفیف داده می شود

www.istanbulakvaryum.com

مرکز خرید جواهیر در شیشلی استانبول اروپایی ترکیه واقع شده است که شامل نمایندگی های برندهای معروف می باشد و سینما و مراکز تفریحی و پارک مخصوص کودکان می باشد.

Büyükdere Cad. No:22 Şişli / İstanbul