Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

درباره ترکیه

تركيه از همسايگان کشور ما ايران است که در جنوب غربی آسيا و جنوب شرق اروپا قرار دارد ، اين کشور ۵۷۸/۸۱۴ کيلو متر مربع مساحت دارد و از اين نظر سی و پنجمين کشور جهان محسوب ميشود.ترکيه ۷۵۳/۲ کيلومتر مرز خشکی با کشور های همجوار و ۸/۳۳۳ کيلومتر مرز آبی با درياهای پيرامون خود دارد. آين کشور متشکل از دو شبه جزيره است ، شبه جزيره آناتولی که ۹۷ درصد خاک ترکيه را تشکيل می دهد ، در قاره آسيا واقع شده است و ديگر شبه جزيره تراس شرقی که ۳ درصد بقيه خاک اين کشور را در قسمت اروپايی در بر گرفته است.

ادامه مطلب...

استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.

ادامه مطلب...

آنکارا

آنکارا با نام قدیم آنقُره ،پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر همچنین مرکز سیاسی استان آنکارا است.

آنکارا شهری جدید و نسبتاً مدرن با مراکز دیدنی مانند آرامگاه آتاتورک و برج گردان خرید آتاکوله را نام می باشد

ادامه مطلب...

آنتالیا

آنتالیا به ترکی استانبولی  Antalyaنام مرکز استان آنتالیا  و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد

در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

ادامه مطلب...

ازمیر

ازمیر یکی از شهرهای ترکیه است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز بعنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است. دانشگاههای معتبری در این شهر وجود دارد که از جمله بارزترین آنها می‌توان به دانشگاه صنعتی امیرکیبر اشاره نمود که رشته‌های فنی و مهندسی در آن تدریس می‌شود.

ادامه مطلب...

آلانیا

شهر زیبای آلانیا به ترکی استانبولی: Alanya شهری تاریخی در کشور ترکیه است که در فاصله ۱۳۵ کیلومتری شهر آنتالیا قرار دارد. شهر توریستی آلانیا از شمال به رشته کوه های توروس و از جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا و از غرب به ماناوگات و سیده منتهی می شود. آلانیا به دلیل موقعیت استراتژیکی خود که در یک شبه جزیره ی کوچک در دریا مدیترانه در پایین کوههای توروس قرار گرفته است همیشه به عنوان یک دژ محکم برای بسیاری از امپراطوری های مستقر در مدیترانه مانند بطلمیوسی و سلوکی و روم و بیزانس و امپراطوری عثمانی به شمار رفته است.

ادامه مطلب...

بورسا

بورسا یا بورسه به ترکی استانبولی نام یکی از شهرها و مرکز استان بورسا در ترکیه است و این شهر چهارمین شهر بزرگ ترکیه است. نام این شهر از نام یونانی Προύσσα (پروسا) آمده است. در منابع عرب و ایرانی و اسلامی به صورت «بورصه» آمده است.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها

banner-home-1.jpg

درباره ما

شرکت هفت مهر با چندین سال سابقه کاری درخشان با افتخار در خدمت شما هموطنان عزیز درکشور ترکیه می باشد و آماده ارایه خدمات در زمینه خرید و فروش و اجاره هر نوع ملک شامل تجاری ، مسکونی می باشد.
آپارتمان، ویلا، هتل، مغازه و دفتر کار در استانبول و آلانیا.
انجام امور بازرگانی شامل ثبت شرکت ، اخذ اقامت کاری ، انجام امور اخذ اقامت موقت و دایمی.
برگزاری تورهای انفرادی و گروهی V.I.P .
خدمات ترانسفر فرودگاهی و تفریحی ، ارایه خدمات مترجم روزانه ، اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده.
مشاوره بازرگانی توریستی و مهاجرتی.

تماس با ما

مشاور املاک و خدمات مهاجرتی هفت مهر ترکیه

نشانی: Merkez Mahallesi, Akar Cd. No:3 iTower Bomonti Residance Kat 14 Daire 93/94, 34382 Şişli/İstanbul

تلفن دفتر استانبول: 00902128037728
تلفن مستقیم مدیریت: 00905396753596 / 00905349118282
تلفن مشاور تهران: 09354579777